CUNDA BALIK RESTAURANT - Bostancı / İstanbul

Cunda'ya gidemeyenlere,

Cunda'yı getirdik !

 

Cunda Balık

Istanbul’dan kalkıp her fırsatta Cunda’ya gitmek keske hepimiz için mümkün olsa. .. Kim istemez ki rakı balık keyfini, olması gereken yerde, Cunda’da yapmayı. Ne yazık ki birçok nedenden dolayı senede birkaç kere böyle bir keyfi organize edebiliyoruz. Ama döndügümüzde de oradaki lezzetlerin tadı damagımızda kalıyor.
Istanbul’daki ilk Cunda Mutfagı özelligini tasıyan restaurantımız, Cunda Adasında tattıgınız lezzetleri , 2003 yılından beri Istanbul’a tasıyor. Cunda Adası’nda girdiginiz hemen her restaurantta oldugu gibi Bostancı Cunda Balık’ta da en az 70-75 çesit meze ve ara sıcaktan olusan genis bir meze dolabı bulacaksınız.  Ayvalık’tan günlük olarak gelen taze ege balıklarıyla dolu balık dolabı da sizi cezbedecek.Istanbul’da hiçbir restaurant’ta bulamayacagınız kadar çesit Ege otları arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.
Sadece balıklar degil Ayvalık’tan gelenler; natural sızma zeytinyagı, siyah ve yesil zeytin, ege otları, taze lor, lor tatlısı, keçi peyniri, sepet peyniri, Cunda’yı Cunda yapan her lezzet…Sizleri de bu lezzetleri tatmaya bekleriz.

cunda